Pojištění kanceláře a odborná znalost

Pojištění naší kanceláře

Námi poskytované služby i realitní makléři jsou pojištěni dle zákona o realitním zprostředkování, kterou v roce 2020 schválila vláda ČR. Klienti nemusí mít obavy, protože míra propojištěnosti je u náš vyšší, nežli nám ukládá zákon. Pojištěny máme veškeré  transakce do výše 10.000.000 Kč. V případě vyšší transakce sjednáváme individuální pojištění zvlášť. Pevně věřím, že služby pojišťovny nebudeme nikdy využívat, ale je pro Vás jistota, že jste jištěni.

Odborná znalost stanovená zákonem

Patříme mezi první kanceláře v ČR, kteří míru osobního vzdělání a právních služeb brali vždy velmi vážně.  Již v roce 2016 jsme se vydali odlišnou cestou a  získali nejvyšší ocenění kvality v oboru realitního práva. Systém znalostí normy ISO ČSN EN 9001 byla pro nás i naše klienty zcela nepřekonatelná. I dnes si držíme vysoký standard a posouváme hranice odbornosti výš. Nejen, že si stále držíme ISO 9001, ale samozřejmě splňujeme i nařízení vlády ČR. Za naše služby i své makléře, přebírám pro Vás osobní záruky. 

Pojistná smlouva pro pojištění odpovědnosti

za škody způsobené při výkonu svého povolání

  Stáhnout smlouvu

osvedceni_35089

Osvědčení ČESKÉ BANKOVNÍ ASOCIACE

o úspěšném absolvování odborné zkoušky pro poskytování nebo zprostředkování úvěrů na bydlení

SCAN0006

Systémová znalost normy ISO ČSN 9001
osvědčení o úspěšném absolvování odborné zkoušky pro poskytování:

- práva v realitní činnosti
- finanční poradenství v realitní činnosti
- znalost podnikatelského prostředí v ČR
- provozování činnosti realitní kanceláře
- znalost IT technologií​

Snímek obrazovky 2020-04-02 v 14.13.49

Výpis z živnostenského rejstříku

novela zákona o realitním zprostředkování nám ukládá povinnost podnikat v režimu vázané živnosti s doložením odborné způsobilosti.